Sieciowe systemy filtrujące

W czasach, w których na komputery podłączone do sieci – zarówno publicznej, jak i prywatnej – oraz na wykorzystujących je użytkowników, czyhają rozmaite niebezpieczeństwa i pokusy, niezbędnym zabezpieczeniem stały się różnego rodzaju urządzenia filtrujące ruch.

Proste filtrowanie pakietów sieciowych od dawna nie stanowi zadowalającego zabezpieczenia sieci komputerowej. Dlatego też stale wzbogacamy naszą ofertę o elastyczne rozwiązania, których stosowanie zapewnia ochronę przed najnowszymi rodzajami zagrożeń pojawiających się w sieci.

Oferowane przez nas systemy filtrujące charakteryzują się modularną konstrukcją umożliwiającą maksymalne dopasowanie ich możliwości do wymagań stawianych przez naszych Klientów. Dodatkową korzyścią stosowanej przez nas architektury jest łatwa możliwość modyfikowania funkcjonalności rozwiązania, poprzez dodanie nowych modułów lub też likwidację modułów już zbędnych – wszystko to bez konieczności reinstalacji całego systemu, a w zdecydowanej większości przypadków, nawet bez konieczności przerywania jego pracy!