Zmiany, zmiany, zmiany...

Tu niebawem sporo się zmieni... cierpliwość jest wskazana :)

Awaria seriwsów rządowych... na szybko w RDC

Nasz specjalista - Krzysztof Młynarski - komentował dziisiejsze wydarzenia na antenie RDC:

Zobacz/posłuchaj...

Konferencja "Data Center Trends"

2017-09-28 o godz. 10:00, Krzysztof Młynarski, wygłosił wykład "Bezpieczeństwo nośników danych w Data Center". Wykład tem otrzymał najwyższą ocenę w ankietach uczestników.

Zobacz więcej...

Konferencja: IT w uczelniach GigaCon

2017-04-25 o godz. 12:40 Krzysztof Młynarski wygłosi na konferencji "IT w uczelniach GigaCon", referat "Bezpieczeństwo IT w środowisku uczelni.":


Zobacz więcej...

PLNOG 2017

2017-03-06 o godz. 18:20 w roli gościa specjalnego w panelu "Historia Internetu" wysąpił nasz specjalista Krzysztof Młynarski


Zobacz więcej...

CPI - "BEZPIECZEŃSTWO TELEINFORMATYCZNE W PRAKTYCE BIZNESOWEJ ASPEKTY TECHNOLOGICZNE I PRAWNE"

8 listopada 2016 w ramach forum bezpieczeństwa "BEZPIECZEŃSTWO TELEINFORMATYCZNE W PRAKTYCE BIZNESOWEJ ASPEKTY TECHNOLOGICZNE I PRAWNE" - Krzysztof Młynarski wygłosił dwa referaty: "Analiza (audyt) potrzeb przedsiębiorstwa pod kątem zabezpieczeń sieci" oraz "Niebezpieczeństwa ze strony aplikacji internetowych dla infrastruktury firmy (przedsiębiorstwa). Zasady ochrony skrzynek email"

Zobacz więcej...

Konferencja: IT w uczelniach GigaCon

2016-04-21 o godz. 13:10 Krzysztof Młynarski wygłosił na konferencji "IT w uczelniach GigaCon", referat "Praktyczne aspekty bezpieczeństwa uczelnianych serwerów poczty elektronicznej":


Zobacz więcej...

CPI - "XXVI FORUM INFORMATYKI W ADMINISTRACJI"

14 kwietnia 2016 w ramach dwudniowego "XXVI FORUM INFORMATYKI W ADMINISTRACJI" - Krzysztof Młynarski wygłosił wykład pod tytułem "Zagrożenia dla systemów informatycznych w administracji publicznej"

Zobacz więcej...

CPI - "XXVII FORUM BANKOWOŚCI ELEKTRONICZNEJ BEZPIECZEŃSTWO BANKOWOŚCI MOBILNEJ POTENCJAŁ TECHNOLOGII MOBILNYCH W BANKOWOŚCI"

17 czerwca 2015 r w ramach "XXVII FORUM BANKOWOŚCI ELEKTRONICZNEJ" - Krzysztof Młynarski wygłosił wykład pod tytułem: "Sposoby kradzieży danych przez aplikacje mobilne."

Zobacz więcej...

CPI - "XXIII FORUM INFORMATYKI W ADMINISTRACJI INTELIGENTNE MIASTO I GMINA. USPRAWNIANIE PROCESÓW DECYZYJNYCH W E-ADMINISTRACJI."

16 kwietnia 2015 w ramach dwudniowego XXIV FORUM INFORMATYKI W ADMINISTRACJI" - Krzysztof Młynarski wygłosił wykład pod tytułem "Wybory a system informatyczny - błędy, zagrożenia, rozwiązania"

Zobacz więcej...

!!! Komunikat !!! Miało miejsce włamanie do serwisów sieciowych Giełdy Papierów Wartościowych (GPW)

Crackerzy opublikowali w serwisie pastebin.com,  dane wykradzione z serwisów GPW. Są to m.in. loginy i hasła do szeregu kont (w tym kont klientów i współprcowników), jak i dane osobowe, wiadomości, a nawet fotografie o charakterze prywatnym. Część serwisów GPW zostało odłączonych od sieci.

Użytkownikom serwisów GPW, zaleca się: zmianę swoich haseł w serwisach GPW oraz upewnienie się, że wykorzystywane tam hasła, nie były przez Państwa wykorzystywane w innych serwisach sieciowych (np. poczta elektroniczna, portale, dostęp do sieci firmowej itd). W takim przypadku, należy zmienić również i te hasła. Nigdy nie należy stosować tego samego hasła w wielu serwisach w sieci!

Uwaga na fałszywe wiadomości e-mail z zawiadomieniem od KRD!

W sieci pojawiły się dobrze spreparowane e-maile, których nadawcą jest rzekomo Krajowy Rejestr Długów.
Wiadomość taka informuje o rzekomym dopisaniu Państwa firmy do listy dłużników prowadzonej przez KRD. Wiadomość wygląda dość wiarygodnie, zawiera pełną nazwę Państwa firmy oraz prawidłowe identyfikatory (NIP, REGON). Temat e-maila brzmi następująco: "Powiadomienie o wciagnieciu Twojej firmy na liste dluzników KRD". Do wiadomości załączony jest "raport" KRD w formacie Microsoft Word. Ten właśnie załącznik zawiera szkodliwe oprogramowanie, tzw. konia trojańskiego. Pod żadnym pozorem nie należy otwierać tego załącznika, a jeśli już go Państwo otworzyli, należy przeskanować komputer przy użyciu aktualnego programu antywirusowego!

!!! Komunikat !!!: wyciek haseł użytkowników poczty Google (gmail.com)

W związku zapytaniami związanymi z informacją ogłoszoną w mediach, a dotyczącą wycieku danych prawie 5 mln. kont użytkowników poczty Google Mail (gmail.com) postanowiliśmy umieścić, krótką informację dotyczącą tego problemu.

Z opisem zaistniałej sytuacji można zapoznać się m.in. na stronie serwisu PCLab.pl, a konkretnie tutaj.

Jednocześnie informujemy, że najlepszym sposobem zabezpieczenia się przed tego rodzaju sytuacjami, jest aktywowanie tzw. weryfikacji dwuetapowej dla swojego konta Google. Dokładny opis sposobu aktywacji tego mechanizmu uwierzytelniania, mogą Państwo uzyskać bezpośrednio u źródła - w serwisie firmy Google:

https://www.google.com/intl/pl/landing/2step/

Jak co roku - wakacyjne promocje! Kliknij - zobacz!

Tradycyjnie oferujemy Państwu promocje wakacyjne, umożliwiające dodatkowe obniżenie kosztów konkretnych rozwiązań IT. W tym roku mamy dla Państwa:

  • usługę wdrażania systemów bezpieczeństwa klasy HIDS dla serwerów Windows, Linux i UNIX,
  • zewnętrzny audyt bezpieczeństwa Państwa witryny/portalu/aplikacji webowej, pozwalający określić zagrożenia z renomowanej listy OWASP Top 10.

Zapraszamy do składania zapytań - kontakt

Konferencja "Backup&Storage Systems"

26 marca 2014 r., o godzinie 13:00, nasz specjalista Krzysztof Młynarski, wygłosił wykład "Nośniki a bezpieczeństwo danych: jak nie stać się ofiarą własnego backupu?".

Zobacz więcej...

CPI - XXIV edycja seminarium w cyklu GIS W PRAKTYCE WYKORZYSTANIE URZĄDZEŃ MOBILNYCH GIS - ASPEKTY TECHNOLOGICZNE I PRAKTYCZNE

19 marca 2014 r., o godzinie 14:10, nasz specjalista Krzysztof Młynarski, wygłosił wykład "Bezpieczeństwo urządzeń mobilnych" w ramach XXIV edycji seminarium w cyklu GIS W PRAKTYCE  WYKORZYSTANIE URZĄDZEŃ MOBILNYCH GIS - ASPEKTY TECHNOLOGICZNE I PRAKTYCZNE

Zobacz więcej...

Seminarium: Bezpieczeństwo baz danych - przykłady ataków

W warszawskich hotelu MDM (Warszawa, pl. Konstytucji 1) odbyła się prezentacja konkretnych ataków na używane obecnie wersje bazy danych Oracle wraz z omówieniem wykorzystywanych podatności.

Seminarium zostało zorganizowane przez naszego partnera - integratora rozwiązań IT - firmę Unia sp. z o.o. W trakcie seminarium, nasz specjalista, Krzysztof Młynarski, omówił ataki na aplikacje webowe współpracujące z bazami danych oraz metody zapobiegania podatnościom w tego typu aplikacjach.

Konferencja: IT w Administracji GigaCon

21 stycznia 2013 r., o godzinie 11:25, nasz specjalista, Krzysztof Młynarski wygłosił na konferencji "IT w Administracji GigaCon" wykład "Otwarte oprogramowanie w Administracji - bezpieczeństwo informacji i zmniejszenie nakładów na rozwiązania IT". Wygłoszony wykład otrzymał najwyższą ocenę w ankietach uczestników konferencji.

Zobacz więcej...

CPI - VIII edycja seminarium w cyklu PRAKTYCZNE ASPEKTY FUNKCJONOWANIA SERWEROWNI WŁASNE SERWEROWNIE CZY ZEWNĘTRZNE USŁUGI ? PROFESJONALNA KOLOKACJA LUB HOSTING

24 października 2012 r., o godzinie 14:30, nasz specjalista, Krzysztof Młynarski wygłosił wykład "Zasady bezpieczeństwa w modułowym Data Center" w ramach VIII edycji seminarium w cyklu PRAKTYCZNE ASPEKTY FUNKCJONOWANIA SERWEROWNI - WŁASNE SERWEROWNIE CZY ZEWNĘTRZNE USŁUGI? PROFESJONALNA KOLOKACJA LUB HOSTING

Zobacz więcej...

RDC: Internet przedmiotów

28 września 2012 r., Krzysztof Młynarski był gościem Roberta Łuchniaka w programie "Internet przedmiotów". W trakcie dyskusji poruszono m.in. zagadnienia prywatności i bezpieczeństwa informacji w dobie podłączania do Internetu coraz to większej licznby urządzeń domowych i biurowych.

Popołudnie RDC: cyberprzestępcy założyli policyjny mundur

8 sierpnia 2012 r., Krzysztof Młynarski był gościem Piotra Pilewskiego w audycji RDC "Cyberprzestępcy załozyli policyjny mundur"

Więcej informacji i nagranie na witrynie RDC

CPI - XVII edycja seminarium w cyklu INFORMATYKA KORPORACYJNA - ZDALNY DOSTĘP DO ZASOBÓW FIRMY

26 czerwca 2012 r. o godzinie 12:40, nasz specjalista, Krzysztof Młynarski wygłosił wykład "OpenVPN - czyli inne spojrzenie na VPN" w ramach XVII edycji seminarium w cyklu INFORMATYKA KORPORACYJNA - ZDALNY DOSTĘP DO ZASOBÓW FIRMY

Zobacz więcej ...

CPI - XVIII edycja seminarium w cyklu ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW ELEKTRONICZNYCH - BACKUP I ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW ON-LINE - CHMURA I INNE ALTERNATYWY W BACKUPIE I PRZECHOWYWANIU DANYCH

29 maja 2012 r. o godzinie 13:40, nasz specjalista, Krzysztof młynarski, wygłosił wykład "Bezpieczeństwo backupu i przechowywania danych" w ramach XVIII edycji seminarium w cyklu ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW ELEKTRONICZNYCH - BACKUP I ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW ON-LINE - CHMURA I INNE ALTERNATYWY W BACKUPIE I PRZECHOWYWANIU DANYCH

Zobacz więcej ...

Konferencja: Forum nowoczesnych technologii sieciowych i rozwiązań teleinformatycznych - Network GigaCon 2012

29 maja 2012 r. o godzinie 9:15, Krzysztof Młynarski, na konferencji "Forum nowoczesnych technologii sieciowych i rozwiązań teleinformatycznych - Network GigaCon 2012" wygłosił referat inauguracyjny pod tytułem "Bezpieczeństwo serwisów WWW - leczyć czy zapobiegać?"


Zobacz więcej...

Konferencja: IT w uczelniach GigaCon

2012-04-19 o godz. 13:10 Krzysztof Młynarski wygłosił na konferencji "IT w uczelniach GigaCon", referat "Bezpieczeństwo tanio i dobrze - rozwiązania open source w służbie uczelnianej serwerowni": 

Zobacz więcej...

CPI - LII edycja seminarium w cyklu INFORMATYKA W ADMINISTRACJI - BEZPIECZEŃSTWO STRON INTERNETOWYCH ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ

7 marca 2012 r. o godzinie 13:30, w ramach LII edycja seminarium w cyklu INFORMATYKA W ADMINISTRACJI - BEZPIECZEŃSTWO STRON INTERNETOWYCH ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ, Krzysztof Młynarski wygłosił wykład pod tytułem "Zarządzanie bezpieczeństwem informacyjnym urzędu. Przyczyny powodzeń ataków hackerskich, przykłady powodowanych szkód"

Zobacz więcej...

8 Kongres Bezpieczeństwa Sieci

29 lutego 2012 roku, Krzysztof Młynarski, w ramach 8 Kongresu Bezpieczeństwa Sieci, wygłosił wykład na temat "Spam nie jedno ma imię: jak skutecznie zwalczać niechciane wiadomości?".

Zobacz więcej...

Otwarte seminarium o bezpieczeństwie w sieci - na Saskiej Kępie!

W ramach projektu "Bezpieczna Saska Kępa" zapraszamy na pierwsze, otwarte (i darmowe) seminarium o bezpieczeństwie w sieci, które odbędzie się 21 lutego 2012 o godzinie 19:00 w Klubie Kultury Saska Kępa przy ul. Brukselskiej 23 w Warszawie.

Masz firmę na Kępie? Pracujesz w fimie na Kepię? Koniecznie się zarejestruj i przyjdź - zobacz TUTAJ!

Pisząc krótko: NIE DLA ACTA! (PR 3 i Radio Dla Ciebie)

Krzysztof Młynarski w studio PR3/RDC mówi o bezpieczeństwie i o porozumieniu ACTA.

Więcej informacji i nagranie na witrynie RDC

TOK FM o 20:20 - "Cyberbronie" - zapraszamy!

Dziś o 20:20 w radiu TOK FM rozmawialiśmy o cyberbroniach i cyberatakach w Internecie:

Nagranie audycji

Uwaga: wspomniane w audycji radiowej, otwarte seminarium na warszawskiej Saskiej Kępie odbędzie się w dniu 21 lutego 2012 o godz. 19:00 w Klubie Kultury Saska Kępa przy ul. Brukselskiej 23.

Bezpieczna Saska Kępa - wystartowała!

Wraz nadejściem Nowego Roku 2012. przy współpracy z wybranymi partnerami, uruchamiamy Lokalną Inicjatywę Informatyczną - "Bezpieczna Saska Kępa".

Celem, jaki sobie stawiamy jest udostępnienie firmom zlokalizowanym na terenie warszawskiej Saskiej Kępy pełnego zakresu usług informatycznych, w pełni dostosowanych do lokalnej specyfiki i potrzeb licznych przedsiębiorstw mających tu swoje siedziby. Zapraszmy do współpracy!

CPI - XVII edycja seminarium w cyklu ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW ELEKTRONICZNYCH - ARCHIWIZACJA DANYCH W MODELU CLOUD COMPUTING

14 grudnia 2011 r. o godzinie 11:20, w ramach XVII edycji seminarium w cyklu ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW ELEKTRONICZNYCH - ARCHIWIZACJA DANYCH W MODELU CLOUD COMPUTING, Krzysztof Młynarski wygłosił wykład pod tytułem "Technologiczne i organizacyjne uwarunkowania bezpieczeństwa danych w "chmurze". Zarządzanie dostępem."

Zobacz więcej...

W TVN24 mówimy o atakach na komputery osobiste polityków...

Na antenie TVN24 ukazał się wywiad z naszym specjalistą, dotyczący zagrożeń wynikających z możliwości przejęcia kontroli nad komputerami osobistymi używanymi przez polskich polityków. Informacje dotyczące podstaw bezpieczeństwa komputerów osobistych są przydatne dla wszystkich użytkowników komputerów osobistych w dzisiejszych czasach, a zachowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa i zdrowego rozsądku w korzystaniu z sieci - może uchronić Państwa przed wieloma, niekiedy niebezpiecznymi konsekwencjami.

Afera Carrier IQ - coraz więcej szczegółów!

Pomimo, iż nie ma obecnie dowodów, że problem rootkita Carrier IQ dotyczy użytkownków smartfonów poza USA, to jednak warto przyjrzeć się całej sprawie. Tym bardziej, że narasta dookoła niej sporo "legend".

Osobom zainteresowanym tematem Carrier IQ, polecamy kilka linków do źródeł informacji:

wiadomosci24.pl: "Afera Carrier IQ. 140 mln telefonów szpieguje swoich właścicieli?"

www.eff.org: "Carrier IQ Drops Empty Legal Threat, Apologizes to Security Researcher"

... oraz oryginalny post odkrywcy tego spyware, Trevora Eckharta:

androidsecuritytest.com: "CarrierIQ"

MultiTrain - konferencja "Nowoczesna kancelaria prawna - dokumenty i sprawy pod kontrolą"

30 listopada 2011 r. o godz. 9:30 w ramach konferencji "Nowoczesna kancelaria prawna - dokumenty i sprawy pod kontrolą", Krzysztof Młynarski wygłosił wykład inauguracyjny pod tytułem "Bezpieczeństwo nośników danych i urządzeń mobilnych"

Zobacz więcej...

Ruszyła nasza akcja adresowana do Urzędów Miast i Gmin - "Bezpieczny Urząd"

Od poniedziału, 10 paździrnika 2011 roku uruchomiliśmy akcję, mającą na celu wsparcie Urzędów Miast i Gmin w obliczu częstych cyberataków na zasoby teleinformatyczne tych instytucji. Przedstawicieli Urzędów Miast i Gmin zapradzamy do kontaktu z nami.

O atakach na Urzędy informują media...

Debata "Siećpospolita" - Forum Debaty Publicznej - Prezydent RP

W dniu dzisiejszym, w godzinach od 12:00 do 16:30, w Pałacu Prezydenckim w Warszawie, miała miejsce debata "Siećpospolita" z udziałem Prezedenta RP, Bronisława Komorowskiego oraz zaproszonych gości, w gronie których, znalazł się również nasz specjalista - Krzysztof Młynarski.

,,Spotkanie w Pałacu Prezydenckim odbywa się w ramach Forum Debaty Publicznej "Społeczeństwo obywatelskie - kapitał społeczny". Do udziału w dyskusji zostali zaproszeni m.in. prezydenccy ministrowie, przedstawiciele rządu, eksperci od internetu, menedżerowie firm telekomunikacyjnych i komputerowych oraz działacze organizacji pozarządowych zajmujących się informatyzacją.''

Zobacz więcej...

Zagrożenia sierpnia 2011 wg Kaspersky Lab

"Przyjrzyjmy się bliżej niektórym nowym szkodliwym programom oraz szkodliwym technologiom stosowanym w sierpniu przez cyberprzestępców."

Zobacz więcej...

TOK FM o 20:00 - "Fałszowanie e-maili - przypadek posłanki Kempy"

13 września 2011 o godzinie 20:00 w studiu TOK FM, Kamil Dąbrowa i Krzysztof Młynarski będą rozmawiać o bezpieczeństwie poczy elektronicznej - w jaki sposób możemy się chronić przed fałszowaniem naszej poczty elektronicznej oraz co to jest tzw. kradzież tożsamości.

Zobacz więcej...

DI: Ile można zaoszczędzić na monitorowaniu pracownika?

Dziennik Internautów: "Ponad pół miliona złotych rocznie może zaoszczędzić średnie przedsiębiorstwo dzięki programowi monitorującemu sposób korzystania z komputerów przez pracowników. Pozwala on ograniczyć tzw. cyberslacking oraz zużycie materiałów biurowych."

Przeczytaj więcej... i skorzystaj z naszej oferty systemów kontroli ruchu w sieci firmowej!

CPI - VI edycja seminarium w cyklu PRAKTYCZNE ASPEKTY FUNKCJONOWANIA SERWEROWNI "INFRASTRUKTURA KRYTYCZNA SERWEROWNI - NOWE TECHNOLOGIE, ASPEKTY ORGANIZACYJNE"

31 sierpnia 2011 r. o godzinie 13:20, w ramach VI edycji seminarium w cyklu PRAKTYCZNE ASPEKTY FUNKCJONOWANIA SERWEROWNI "INFRASTRUKTURA KRYTYCZNA SERWEROWNI - NOWE TECHNOLOGIE, ASPEKTY ORGANIZACYJNE", Krzysztof Młynarski wygłosił wykład pod tytułem "Wirtualizacja serwerów jako narzędzie zarządzania infrastrukturą Data Center".

Zobacz więcej...

CPI - III edycja seminarium w cyklu CLOUD COMPUTING: TECHNOLOGICZNE, ORGANIZACYJNE I PRAWNE ASPEKTY CLOUD COMPUTINGU

23 sierpnia 2011 r. o godzinie 13:40, w ramach III edycji seminarium w cyklu CLOUD COMPUTING: TECHNOLOGICZNE, ORGANIZACYJNE I PRAWNE ASPEKTY CLOUD COMPUTINGU, Krzysztof Młynarski wygłosił wykład pod tytułem "Uwarunkowania bezpieczeństwa usług Cloud Computingu".

Zobacz więcej...

Konferencja Virtu GigaCon 2011

19 kwietnia 2011 r. o godzinie 13:45, na konferencji Virtu GigaCon 2011, Krzysztof Młynarski wygłosił wykład pod tytułem "Wpływ wirtualizacji na bezpieczeństwo IT". Wykład otrzymał najwyższą ocenę w ankietach uczestników.

Zobacz więcej...

Konferencja prasowa Projektu BLUPILL

10 marca 2011 r. w warszawskiej siedzibie PAN (Pałac Staszica, ul. Nowy Świat 72) odbędzie się premierowa konferencja prasowa "Projektu BLUPILL" - pierwszego na Świecie optymalizatora ofert telefonii komórkowej. Nasz specjalista, Krzysztof Młynarski, będzie odpowiadał na pytania dziennikarzy dotyczące architektury bezpieczeństwa tego nowatorskiego rozwiązania.

Zobacz: Projekt BLUPILL

CPI - IV edycja seminarium z cyklu "PRAKTYCZNE ASPEKTY FUNKCJONOWANIA SERWEROWNI"

1 marca 2011 r. o godzinie 13:10, w ramach IV edycji seminarium z cyklu "PRAKTYCZNE ASPEKTY FUNKCJONOWANIA SERWEROWNI", Krzysztof Młynarski wygłosił wykład pod tytułem "Wirtualizacja serwerów a zagadnienia bezpieczeństwa sieciowego"

Zobacz więcej...

Konferencja "Systemy dla Przedsiębiorstw" GigaCon

2 grudnia 2010 r., o godzinie 11:05, nasz specjalista Krzysztof Młynarski, wygłosił wykład "Walka z zagrożeniami sieciowymi 'od kuchni'". Wykład otrzymał najwyższą ocenę w ankietach uczestników.

Zobacz więcej...

Konferencja: IT w energetyce GigaCon

2010-10-19 o godz. 10:10 Krzysztof Młynarski wygłosił na konferencji "IT w energetyce GigaCon", referat "Wybrane aspekty bezpieczeństwa systemów klasy SCADA":

http://sdcenter.pl/energetyka

TOK FM "Wieczór radia TOK FM"

2010-10-18 o godz. 22:00 - TOK FM - w ramach bloku "Wieczór radia TOK FM" - Kamil Dąbrowa przeprowadzi rozmowę z Krzysztofem Młynarskim na temat "Komunikacja międzyludzka - ochrona nas, przed samym sobą" - cenzura, a wolna wymiana informacji.

CPI - "INFORMATYKA STOSOWANA PROFESJONALNA SERWEROWNIA, Aspekty technologiczne i organizacyjne"

15 czerwca 2010 r w ramach XII edycji seminarium w cyklu "INFORMATYKA STOSOWANA PROFESJONALNA SERWEROWNIA, Aspekty technologiczne i organizacyjne", Krzysztof Młynarski wygłosił dwa referaty: "Serwerownia: niezakłócony dostęp do firmowych danych" oraz "Zarządzanie infrastrukturą IT w nowoczesnej serwerowi - praktyczne uzasadnienie wirtualizacji"

Zobacz więcej...

Konferencja Network GigaCon 2010 - Warszawa

25 maja 2010 r o godzinie 9:30 w ramach konferencji "Network GigaCon 2010 - Warszawa" - Krzysztof Młynarski wygłosił wykład inauguracyjny pod tytułem: "Bezpieczna serwerownia - drobne usprawnienia ze stajni Open Source"

Multitrain - "Systemy backupu i archiwizacji - kompleksowa ochrona zasobów firmy"

23 kwietnia 2010 r o godzinie 9:45 w ramach konferencji "Systemy backupu i archiwizacji - kompleksowa ochrona zasobów firmy" - Krzysztof Młynarski wygłosił wykład inauguracyjny pod tytułem "Kopia zapasowa danych - broń obosieczna"

Zobacz więcej...

Network GigaCon 2010 - Wrocław

18 marca 2010 r o godzinie 9:30 w ramach konferencji "Network GigaCon 2010 - Wrocław" - Krzysztof Młynarski wygłosił wykład inauguracyjny pod tytułem: "Bezpieczeństwo sieci bezprzewodowych"

VI Kongres Bezpieczeństwa Sieci 2010

24 lutego 2010 r o godzinie 11:55 w ramach "Kongres Bezpieczeństwa Sieci
2010"
- Krzysztof Młynarski poprowadzi wykład pod tytułem: "Sieciowe
systemy filtrujące - firewall i co dalej?"

Zobacz więcej...

Konferencja Data Center GigaCon 2010

25 stycznia 2010 r na konferencji "Data Center GigaCon 2010" - Krzysztof Młynarski wygłosił wykład inauguracyjny pod tytułem: "Budowa architektury bezpieczeństwa centrum danych - monitoring rozwiązań IT."

Zobacz więcej ...

Konferencja GigaCon

15 października 2009 roku, Krzysztof Młynarski wygłosił wykład na temat "Bezpieczeństwo w chmurach - nowe zagadnienia bezpieczeństwa danych w dobie cloud computingu". Wykład otrzymał najwyższą ocenę w ankietach uczestników.

Zobacz więcej ...

CPI - "CLOUD COMPUTING - NOWY MODEL BIZNESOWY"

29 lipca 2009 r w ramach seminarium "CLOUD COMPUTING - NOWY MODEL BIZNESOWY" - Krzysztof Młynarski wygłosił wykład inauguracyjny pod tytułem: "Bezpieczeństwo danych korporacyjnych i ocena ryzyka - a usługi Cloud Computing."

Zobacz więciej ...

TOK FM "W sieci sieci" - "Serwisy społecznościowe a bezpieczeństwo"

30 czerwca o godzinie 22:00 w programie „W sieci seci” Krzysztof Młynarski rozmawiał o zagrożeniach bezpieczeństwa użytkowników mikroblogów i serwisów społecznościowych

http://serwisy.gazeta.pl/tokfm

X edycja konferencji Network GigaCon

18 maja 2009 r., o godz. 13:20, nasz specjalista Krzysztof Młynarski, w ramach X edycji konferencji Network GigaCon, wygłosił wykład ekspercki "Alternatywne rozwiązania Open Source zwiększające możliwości tanich routerów sieciowych". Wykład otrzymał najwyższą ocenę w ankietach uczestników.

Zobacz więcej...

TOK FM "W sieci sieci" - "Być bezpiecznym - oszczędzając"

17 lutego o godzinie 22:00 w programie „W sieci seci” Krzysztof Młynarski rozmawiał o tym, jak firmy mogą oszczędzać na IT nie ponosząc strat - w dobie kryzysu

http://serwisy.gazeta.pl/tokfm

Konferencja: IT w telekomunikacji GigaCon

4 lutego 2009 r. o godzinie 13:00, nasz specjalista, Krzysztof Młynarski, na konferencji "IT w telekomunikacji GigaCon" wygłosił wykład "Polityka bezpieczeństwa informacji w telekomunikacji". Wykład otrzymał najwyższą ocenę w ankietach uczestników.

Zobacz więcej...

TOK FM "W sieci sieci" - "Święta: nie daj się nabić w butelkę w sieci"

16 grudnia o godzinie 22:00 w programie „W sieci seci” Krzysztof Młynarski będzie rozmawiał o tym jak nie dać się „nabić w butelkę” przy okazji świątecznych zakupów przez internet.

http://serwisy.gazeta.pl/tokfm

TOK FM "W sieci sieci" - "Zagadki wyszukiwania w sieci"

21 października o godzinie 22:00 w programie „W sieci seci” Krzysztof Młynarski rozmawiał będzie o tym, jak rozwikłać zagadkę - "dlaczego wyszukiwanie nie zawsze oznacza znajdowanie".

http://serwisy.gazeta.pl/tokfm

TOK FM "W sieci sieci" - "Bezpieczne i efektywne korzystanie z Internetu"

24 czerwca o godzinie 22:00 w programie „W sieci seci” Krzysztof Młynarski rozmawiał będzie o sposobach bezpiecznego i efektywnego korzystania z Internetu.

http://serwisy.gazeta.pl/tokfm

TOK FM "W sieci sieci" - "Potencjalne problemy z siecią Internet"

22 kwietnia o godzinie 22:00 w programie „W sieci seci” Krzysztof Młynarski rozmawiał będzie na temat potencjalnych problemów z siecią Internet.

http://serwisy.gazeta.pl/tokfm

Wprowadzamy dla Państwa nową usługę - SuperPomoc!

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych Klientów wprowadzay nową usługę pod hasłem „SuperPomoc!”

Serdecznie zapraszamy ...

Konferencja „Technologie wirtualizacji systemów IT - biznesowa wartość wirtualizacji”

W dniu 1 kwietnia 2008 roku Krzysztof Młynarski prowadził konferencję „Technologie wirtualizacji systemów IT - biznesowa wartość wirtualizacji” oraz wygłosił wykład inauguracyjny i dyskusję na temat „Czy ograniczenie wydatków na sprzęt komputerowy jest podstawowym celem wirtualizacji?” . Konferencja organizowana była przez Centrum Promocji Informatyki i odbyła się w Warszawie w Budynku Focus przy ul. Armii Ludowej 26 (sala niebieska)

http://www.cpi.com.pl/imprezy/2008/tws/index.php

TOK FM "W sieci sieci" - "Utrata i odzwyskiwanie danych"

Tematem audycji były zagadnienia utraty i odzyskiwania danych komputerowych.

http://serwisy.gazeta.pl/tokfm

TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE W PROKURATURZE

12 marca 2008 r. o godz. 11:30 w ramach VI edycji seminarium z cyklu Prawnicza informatyka korporacyjna - TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE W PROKURATURZE Krzysztof Młynarski wygłosił wykład pod tytułem: "Zabezpieczenie elektronicznego przetwarzania informacji niejawnych - przegląd rozwiązań".

Zapraszamy

Zobacz szczegóły ...

Jaką dystrybucję Linuksa wybrać?

Jaką dystrybucję Linuksa wybrać? Dlaczego warto wybrać Linuksa?
Jakie są "za" i "przeciw"? Na te i wiele innych pytań odpowiadał nasz ekspert - Krzysztof Młynarski - we wtorkowej audycji "W sieci sieci" w radiu TOK FM.